مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان
فروش ویژه محصولات گروه تجاری فرش کاشان فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» روش های ست کردن انواع مبلمان با فرش ماشینی در طرح ها و رنگ های متنوع

ست کردن فرش ماشینی با مبلمان

یکی از مهم ترین عواملی که باید در هنگام چیدمان خانه به آن توجه داشته باشید ، نحوه ست کردن مبلمان شما با فرش می باشد . این گزینه یکی از مهم ترین گزینه هایی است که تاثیر بسیار زیادی روی بهتر و جذاب تر کردن خانه و دکوراسیون آن خواهد داشت . این روز ها این مورد ، ذهن بسیاری از خانواده های ایرانی را به خود درگیر کرده است . چرا که انتخاب نوع مبل و نوع فرش می تواند روی زیبا تر شدن خانه موثر باشد . این که شما چگونه فرشی را انتخاب می کنید و چه مبلی را برای روی آن و تکمیل شدن دکوراسیون منزل خود انتخاب می کنید ، نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید . این موارد روی زیبا شدن دکوراسیون منزل شما نقش دارد . برخی از خانواده ها بعد از انتخاب فرش نمی دانند که چه نوع فرشی را با چه نقش و طرحی برای آن انتخاب کنند . ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با طرح های متنوع فرش و رنگ بندی های متفاوت آن آشنا کنیم ، تا شما راحت تر بتوانید فرش خود را با مبلمان منزل خود ست کنید .
از آن جایی که فرش هایی ماشینی عضو مهمی از دکوراسیون منزل هستند ، در انتخاب آن سعی کنید بیشترین توجه را داشته باشید و فرشی را انتخاب کنید که با سایر وسایل منزل به خصوص مبلمان نیز همخوانی داشته باشد . زیبایی پذیرایی بسیار مهم می باشد ، چرا که تنها فضا برای پذیرایی از مهمان است و می تواند نقش مهمی بر روی روح و روان افراد خانه داشته باشد . اگر رنگ های انتخاب شده بر اساس روانشناسی شده باشد شما می تواند بهترین زندگی را در کنار خانواده خود داشته باشید . شما زمانی می توانید رنگ مبلمان و فرش منزل خود را به درستی انتخاب کنید ، به طوری که به شادی خانواده کمک که بر اساس روانشناسی رنگ ها باشد .
همان اندازه که زیبایی و انتخاب درست فرش ماشینی می تواند تاثیر زیادی روی جذابیت دکوراسیون منزل شما داشته باشد ، انتخاب نادرست و غلط هم می تواند روی بد جلوه دادن دکوراسیون منزل شما نقش داشته باشد . این که دکوراسیون منزل شما و وسایلی که برای تزئین خانه از آن استفاده کرده اید اگر با یک دیگر همخوانی نداشته باشد ، به خوبی می تواند روی روحیات شما تاثیرات منفی داشته باشد . پس در هنگام انتخاب فرش و نوع مبلمان منزل خود دقت داشته باشید و سعی کنید تا یک فضای جذاب و شیک برای زندگی خود و خانواده تان بسازید .

نحوه ست کردن فرش ماشینی در طرح و رنگ متنوع با مبلمان منزل
این که شما برای دکوراسیون منزل خود از چه نوع فرشی استفاده خواهید کرد نقش زیادی روی زیباتر شدن خانه شما خواهد داشت . چرا که در کنار فرش شما می توانید با انتخاب درست مبلمان و پرده نیز به زیبا تر شدن آن کمک کنید . فرش ها در مدل ها و طرح های متنوعی بافته و تولید می شوند . برخی از فرش های ماشینی دارای طرح و نقش های شلوغ و رنگ های شاد می باشند و برخی از فرش های ماشینی دارای طرح و نقش های خلوت و رنگ های آرامش بخش هستند . یکی از مواردی که می تواند روی انتخاب فرش شما تاثیر داشته باشد ، متراژ خانه و ابعاد فضای پذیرایی تان می باشد . شما می توانید با توجه به اندازه خانه خود فرش خود را بهتر انتخاب کنید . برای نمونه اگرفضای پذیرایی شما کوچک می باشد بهتر است از فرش هایی با طرح و نقشه های خلوت استفاده کنید ، چرا که این فرش ها می تواند فضای خانه شما را بزرگ تر جلوه دهد .
بعد از این که فرش مورد نظر خود را انتخاب کردید ، برای این که زیبایی خانه خود را تکمیل کنید باید از مبلمان متناسب با فرش خریداری شده تان استفاده کنید . در فضای خانه اگرشما هم از مبل و هم از فرش ماشینی استفاده می کنید بهتر است یکی از آن ها مکمل دیگری باشد . برای نمونه اگر فرش منزل شما رنگ کرم دارد ، شما می توانید رنگ مبلمان خود را به رنگ نسکافه ای انتخاب کنید و برای کوسن های آن رنگ کرم را در نظر بگیرید ، این طور می شود که فضای خانه شما بزرگ تر نشان داده خواهد شد . در شرکت های تولید کننده فرش در کنار تولید فرش های ماشینی ، فرش های فانتزی و مدرن ، گلیم فرش هم بافته می شود . مشتریان با توجه به استفاده ای که می خواهند از فرش داشته باشند باید از نوع فرش خود را سفارش دهند . به طور کلی می توان گفت که فرش های ماشینی 1200 شانه و فرش های ماشینی 1500 شانه مناسب ترین و بهترین فرش های ماشینی برای فضای پذیرایی هستند ، همان طور که فرش های فانتزی و مدرن برای اتاق خواب و اتاق کودک مناسب هستند . از آن جایی که فضای آشپزخانه بیشترین رفت و آمد را دارد شما می توانید از گلیم فرش های مقاوم در آشپزخانه استفاده کنید .

کدام فرش برای کدام مبل بهتر است ؟
یکی از مهم ترین مواردی که باید در چیدمان به آن توجه کنید ، نوع مبلی است که استفاده می کنید . اگر برای پذیرایی منزل خود از فرش های رنگ روشن استفاده کرده اید ، بهتر است از مبلمان با رنگ تیره و یا رنگ های مکمل رنگ روشن استفاده کنید ، چرا که اگر بخواهید باز هم از مبلمان رنگ روشن استفاده کنید ، فضای خانه شما دلگیر و بی روح خواهد شد . پس بهتر است از رنگ های شاد تر استفاده کنید . فرش هایی که طرح های شلوغ دارند ، بهتر است با مبل های ساده با پارچه های ساده و معمولی ست شود . اگر بخواهید از مبل هایی با رنگ تیره و شلوغ استفاده کنید ، فضای خانه شما خیلی زشت و بی ریخت خواهد شد . پس در انتخاب فرش و مبلمان خود دقت داشته باشید و سعی کنید یکی از این گزینه ها بتواند مکمل دیگری باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه