مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان
فروش ویژه محصولات گروه تجاری فرش کاشان فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» برگزاری نمایشگاه های فرش ماشینی در شهرهای ایران

نمایشگاه فرش ماشینی

فرش ماشینی از جمله کالاهایی است که به وفور در داخل کشور تولید می شود . اما فراوانی تولید این محصول، دلیل بر این نیست که تمامی شهر های ایران قادر به تولید این محصول می باشند . از طرفی فرش ماشینی از جمله محصولاتی است که مورد نیاز اکثر فرهنگ ها و همه ی افراد است . اگر خانه ای نام خانه به خود می گیرد؛ به خاطر روح و نرمی و گرمایی است که فرش به خانه می بخشد. وگرنه، نشست و برخاست بر روی زمین خالی از فرش حسی مبنی بر رفت و آمد در مکانی خالی از سکنه و خالی از روح زندگی به آدم القا می کند.
با توجه به افزایش مد گرایی و داشتن سلیقه های مختلف در بین افراد، هر کسی دوست دارد ، نظر خود را در انتخاب و تهیه ی وسایل مورد نیازش اعمال کند. یا اینکه در محیطی زندگی کند که افکار او و علاقه ی او را عینیت بخشد . انتخاب مبلمان ، پرده ها و فرش از جمله وسایلی است که فضا و محیط خانه و حس آن را تشکیل می دهد.
فرش ماشینی یا فرش دستباف مهم نیست ، طرح فرش در شخصیت دادن به منزل و تعیین سبک حاکم بر خانه تاثیر به سزایی دارد . از طرفی دیگر جنس فرش ماشینی و شفافیت رنگ ها و کیفیت آن در ماندگاری و اصالتی که به خانه می دهد تاثیر دارد.
با همه ی این توصیفات ما همگی به دنبال مکانی هستیم که در آن بتوانیم محصولات و اجناس مورد نیاز خود را با قیمت مناسب بیابیم. فرش ماشینی اگر چه نسبت به فرش دستباف قیمت پایین تری دارد، اما جز کالاهای لوکس به شمار می رود و قیمت بالایی دارد. جز کالاهای گران به شمار می رود. با توجه به اینکه متراژ خانه ها متفاوت است و برای پوشاندن کف خانه به تعداد لازم ، فرش نیاز است، هزینه ی خانواده برای تهیه ی این کالای لوکس افزایش می یابد. پس هر کس با توجه به اوضاع اقتصادی جامعه ترجیح می دهد ، هزینه ای که صرف می کند و کالایی که برای منزل خود تهیه می کند ، سالیان سال با کیفیت اولیه کار کرده و به زودی از بین نرود.
با توجه به زیاد شدن فرش های ماشینی در جنس ها و طرح های متفاوت، تشخیص فرش درجه یک از فرش های نامرغوب سخت شده است و خرید از فروشگاه های معتبر و برندهای کارآزموده بیش از پیش حس می شود .
علت برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی در شهرهای ایران چیست ؟
شاید تفاوت عرضه ی محصولات در نمایشگاه ها و فروشگاه ها را ندانید. با توجه به برگزاری نمایشگاه محصولات خانه و خوراکی و هر کالای دیگر در زمان های متفاوت در شهر های مختلف ، این سوال ممکن است برای افراد پیش بیاید که محصول مورد نظر خود را از فروشگاه یا مغازه ی مربوطه خریداری کنیم یا از فرصت پیش آمده از برگزاری نمایشگاه در شهرمان استفاده کرده و خرید خود را انجام دهیم ؟
باید بگویم هر محصولی در تولید انحصاری کشور یا شهر تولید کننده ی آن محصول می باشد. مثلا برخی ترجیح می دهند، لوازم الکتریکی مورد نیاز خود را از برندی تهیه کنند که تعریف آن را بیشتر شنیده اند تهیه کنند یا با توجه به آپشن های مد نظرشان به دنبال برندی هستند که بتواند نیاز آنها را پاسخ دهد. در عین حال برایشان مهم است که علاوه بر کاربری یا امکانات محصول ، جنس خریداری شده هم ماندگاری بالایی داشته باشد و هم اینکه قیمت مناسبی داشته باشد.
فرش ماشینی هم محصولی است که در کشورهای مختلف بافته می شود اما به صورت انحصاری در شهر کاشان بافته می شود و افراد از اقصی نقاط جهان و ایران کیفیت و تنوع فرش های کاشان را بسیار شنیده اند .
خیلی از افراد برای خرید فرش به منبع آن یعنی شهر کاشان مراجعه می کنند و در بین انبوه محصولات ، فرش مد نظر خود را با قیمت مناسب حالشان تهیه می کنند و از پرداخت سود دلالان برای ارائه ی فرش های کاشان در شهرشان ممانعت می کنند .
و اما برخی دیگر هستند که دوست دارند فرش با قیمت مناسب و کیفیت عالی تهیه کنند ، اما نمی دانند از کجا و چه برندی خرید خود را انجام دهند، در عین حال نمی توانند مسافت طولانی را برای خرید فرش از شهر فرش طی کنند و به کاشان یا بورس فرش فروشی های تهران مراجعه کنند.
وجود نمایشگاه های فرش ماشینی در شهر های مختلف کشور ، نیاز مصرفی فرش ماشینی کشور را تامین کرده و هم چنین، باعث می شود ، انبوه فرش های تولیدی کارخانجات در معرض عموم افراد قرار گیرد. و علاوه بر صادرات فرش ماشینی ، فرش های ماشینی مد روز که به وسیله ی کارخانجات مختلف تولید می شود، مورد استفاده ی خانواده های ایرانی قرار گیرد. دست دلالان کوتاه شده و افراد با مشاهده ی فرش های نمایشگاه های برگزار شده در شهرشان محصول مورد نظر خود را بیابند.
مزایای نمایشگاه فرش ماشینی برای بازدید کنندگان
وقتی نمایشگاهی در شهری برگزار می شود، مردم و خریداران و متقاضیان آن فرش از آن نمایشگاه بازدید می کنند و علاوه بر مشاهده ی محصولات متنوع ارائه شده در آن نمایشگاه با برندهای مختلف آشنا می شوند و هم اینکه تولید کنندگان فرش یا هر محصول دیگری مجالی می یابند در بازار محلی آن شهر به فروش و ارائه ی تولیدات خود نمایند و برند خود را به افراد ایرانی و خارجی بشناسانند.
در زیر مواردی از مزایای نمایشگاه و بازدید از آن را برای شما بازگو می کنیم :
1- آشنایی با طیف گسترده و انبوهی از محصولات تولیدی از شهر های تولید کننده ی فرش ماشینی
2- رقابت تولید کننده ها و برندهای مختلف برای فروش محصولات خود و کسب مشتری
3- تنظیم ماندن قیمت های بازار و ارائه ی محصولات با قیمت های واقعی توسط شرکت های مختلف وماندن در دور رقابت
4- ارائه ی محصولات با کیفیت با شرایط پرداختی مناسب و متنوع
5- کسب اطلاعات در مورد انواع محصولات و آشنایی با فرش های ماشینی متنوع و بافت ها و محصولات تولیدی در شهرهای مختلف و مقایسه آنها باهم .
6- امکان مقایسه بین محصولات و طرح ها و رنگ های ارائه شده در نمایشگاه ها .
نمایشگاه های اینترنتی ارائه فرش ماشینی
امروزه امکان خرید به صورت اینترنتی نیز وجود دارد و تولید کنندگان فرش های خود را در فروشگاه های اینترنتی نیز به معرض نمایش می گذارند . فروشگاه های اینترنتی نیز به گونه ای نمایشگاهی سهل الوصول هستند که برای خرید و مشاهده ی انواع محصولات روز و مقایسه آنها از هر نظر در کمترین زمان و هر لحظه امکان پذیر است .
اگر در شهر شما نمایشگاهی مبنی بر نمایش انواع فرش ماشینی تولیدی روز ایران و دنیا که در داخل کشور تولید میشود وجود ندارد و نمی توانید به نمایشگاه های برپا در تهران یا سایر شهرهای ایران یا مرکز استان ها مراجعه کنید می توانید به فروشگاه های اینترنتی برند مد نظر خود مراجعه کرده و فرش ماشینی مورد نظر خود را بیابید و خریداری کنید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه