مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان
فروش ویژه محصولات گروه تجاری فرش کاشان فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» خرید فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان

خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه

فرش ماشینی کاشان
امروزه فرش ماشینی کاشان در انواع اقسام و قیمتهای مختلف با توجه به نیاز اقشار مختلف جامعه بافت و تولید می شود . فرش کاشان با گستردگی و تنوع زیاد و همچنین قیمت های باور نکردنی و مناسب شهرت جهانی دارد . از معروفترین نقشه های پر فروش فرش کاشان میتوان به نقشه های ترنج ، محراب ، محتشم کاشان ، گلدانی و درختی کاشان، شکارگاه ، حیوانی ، بته‌جقه‌ای کاشان ، جاده‌ای کاشان و فرش پنج رنگ کاشان اشاره کرد .
یگر ویژگی مهم که که موجب شده بیشتر مردم فرش کاشان را انتخاب کنند ، اندازه و ابعاد آنها است . سایزهای مختلف از ابعاد 24 متر گرفته تا ابعاد روپشتی و پادری موجب آن شده است که خریدار بتواند هر مکانی از خانه با هر بعدی را با فرش کاشان بپوشاند .
یک فرش ماشینی خوب و باکیفیت با مشخصه های الیاف مصرفی مرغوب در نخ خاب و تارو پود ، شانه و تراکم و اصالت نوع بافت همراه می باشد .
قیمت فرش های ماشینی از لحاظ شانه و تراکم و تعداد رنگ بکار رفته در آن با یکدیگر متفاوت است پس برای خرید فرش با قیمت و کیفیت مناسب باید به سراغ فرش با شانه و تراکم پایین تر رفت .
فرش ماشینی با شانه و تراکم پایین تر برای افرادی که از فرش بیشتر از مبلمان برای استراحت استفاده می کنند مناسب می باشد مثلا برای اتاق کودکان فرش باید از نرمی و لطافت خاصی برخوردار باشد  .
فرش های با شانه و تراکم بالا بیشتر جنبه ی تزیینی دارند و برای اتاق پذیرایی مناسب هستند . الیاف مصرف شده در این گونه از فرشهای کاشان از نوع مرغوب اکریلیک است .
اولین نکته در تعیین کیفیت فرش کاشان ، تراکم و شانه فرش می باشد . تراکم و شانه تاثیر مستقیمی در کیفیت و ظرافت فرش کاشان دارد و هزینه تمام شده تولید آن بسیار متفاوت است .تراکم بالاتر در فرش ماشینی کاشان به معنی افزایش تعداد گره ها و در نتیجه وضوح نقشه فرش است . گرانترین فرشهای ماشینی کاشان ، فرش هایی هستند که علاوه بر داشتن تراکم گره های بیشتر با الیاف مرغوب بافته شده باشند .  یک نقشه از فرش ماشینی کاشان ممکن است با شانه های مختلف از قبیل 1000 شانه ، 700 شانه ، طرح 700 شانه و حتی 500 شانه بافته شود . در حالا حاضر بالاترین تراکم و شانه در فرش ماشینی کاشان ، فرش 1200 شانه با تراکم 3600 و فرش 1500 شانه با تراکم 4500 می باشد .
فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،1200 شانه تراکم 3600و 1500 شانه تراکم 4500 از دسته فرشهای لوکس کاشان محسوب میشوند و این لوکس بودن به سبب حفظ کیفیت نسبت به فرشهای 700 شانه اصیل و افزایش ظرافت و ریز بافت بودن فرش می باشد .
فرش ماشینی کاشان به دلیل استفاده از نخ صد در صد اکریلیک هیت ست شده در زمره بهترین و با کیفیت ترین فرش های جهان قرار دارد . نخ آکریلیک نوعی الیاف مصنوعی است که بسیار شبیه به نخ پنبه می باشد . این نوع نخ  مقاومت بسیار بالایی در مقابل عوامل محیطی همچون رطوبت ، نور و حرارتهای غیر مستقیم شدید دارد و ثبات رنگ در این نوع الیاف بسیار بالاتر از نمونه های دیگر است . الیاف اکریلیک هیت ست شده مقاومت بسیار بالایی در مقابل عوامل محیطی همچون رطوبت ، نور و حرارتهای غیر مستقیم شدید دارد .
از میان فرش های ماشینی کاشان ، فرش های گل برجسته جزء فرش های محبوب و پرفروش می باشند که از تنوع بالا از نظر طرح و رنگ نیز برخوردارهستند . این نوع از فرش ماشینی با استفاده از نخ های هایبالک هیت ست شده بافته میشود که بسته به شرکت تولید کننده با استفاده از 2 تا ۳ نخ از این نوع الیاف در بافت فرش ماشینی میتوان باعث ایجاد برجستگی در طرح فرش شد .

خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه
شهر کاشان که در سراسر دنیا با نماد فرش ماشینی شناخته شده است . فرش ماشینی کاشان به دلیل برخورداری از کیفیت مطلوب و استاندارد های جهانی به عنوان فرش ماشینی استاندارد در دنیا شناخته می شود که هیچ تولید کننده ای قادر به تولید آن با این دسته از مشخصات نیست  .
برای خرید فرش ماشینی کاشان گزینه های زیادی مانند خرید فرش ماشینی کاشان به صورت حضوری ، خرید فرش ماشینی کاشان به صورت اقساطی ، خرید فرش ماشینی کاشان به صورت مستقیم از کارخانه و خرید فرش ماشینی کاشان به صورت اینترنتی وجود دارد .
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه به این صورت می باشد که پای واسطه ها در خرید حذف می شود و به همین دلیل فرش به قیمت اصلی و مناسب به فروش می رسد .
خرید اینترنتی همان راه آسان خرید مستقیم قالی ماشینی درجه یک کاشان می باشد . در خرید اینترنتی فرش کاشان می توان به طور همزمان از چندین فروشگاه دیدن نمود و فرش های ماشینی آن ها را با هم مقایسه و سپس فرش مورد نیاز خود را خریداری کرد .
قیمت فرش های ماشینی کاشان که در این فروشگاه ها به فروش می رسد بسیار مناسب تر از قیمت فرش های در فروشگاه های فیزیکی است زیرا در این فروشگاه ها دیگر هزینه های از قبیل حقوق پرسونل ، مالیات بر ارزش افزوده ، اجاره مکان ، هزینه برق و آب و غیر ه وجود ندارد که بر قیمت فرش ها تاثیر بگذارد .
در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان تمامی مشخصات فرش های درجه یک ماشینی قرار داده شده است و فرش مستقیما از تولیدی و به قیمت درب کارخانه به صورت رایگان عرضه می شود . خرید فرش ماشینی کاشان از کارخانه فرش کاشان بسیار مقرون به صرفه و اسان می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه